Dovana vaikinui

Vyrų diena, gimtadienis, Kalėdos, Valentino diena, įvairūs jubiliejai – tai tik maža dalis švenčių, kada merginos turi pasveikinti savo mylimus vaikinus, brolius ar tėčius. Tačiau dovana vaikinui visuomet yra sunkus uždavinys, kadangi dažnai jie patys nežino, ko iš tikro norėtų gauti dovanų. Šiuo atveju reikėtų pasitelkti originalumą ir visą išmonę. Rezultatas turėtų nustebinti net patį išrankiausią vaikiną.

Dovanos vyrams kitaip

Dovanos vyrams kitaip

Dažniausiai internetinėje erdvėje patarimų apie tai ką padovanoti savo mylimai moteriai ieško vyrai, tačiau šį kartą didžioji patarimų dalis bus skiriama tam, kaip nustebinti ir pamaloninti mūsų mylimus ir gerbiamus vyrus. Galybė darbų ir laiko stoka neretai priveda prie to, kad dovanos vyrams tenka ieškoti paskutinėmis minutė..

Valentino dienos dovanos

Valentino dienos dovanos

Skriete praskriejo gražiausios metų šventės. Turbūt kiekvienuose namuose gardžiai kvepėjo skrudinama antis su įmantriais padažais. O kaip apsieiti be viliojančio mandarinų kvapo bei vasariškos jų spalvos..? Kad ir kaip visiems dovanų belaukiantiems būtų liūdna, vertėtų rimtai pradėti sukti galvą kokią dovaną padovanot..

Ką padovanoti draugui Kalėdų proga?

Ką padovanoti draugui Kalėdų proga?

Standartine fraze galime pradėti šiandieninį pasakojimą apie tai, kad ne už kalnų išsvajotosios Kalėdos. Liko vos mėnuo pasakys tie, kurie iš anksto ir rūpestingai mėgsta pasirūpinti savo artimaisiais ir paskutinėmis dienomis turi tik dovanų pakavimo rūpesčių. Kita problema ištinka tuos, kurie priešventiniu periodu tik akimis..

Dovanų idėjos mergvakariui ir bernvakariui

Dovanų idėjos mergvakariui ir bernvakariui

Gal artėja Jūsų geriausio draugo gimtadienis? O gal nežinote kaip derėtų pasveikinti kolegą darbe? Gyvenime būna nemažai progų kuomet galime kažką pralinksminti ar tiesiog pamaloninti nors ir menka dovanėle. Juk ne be reikalo sakoma, kad dovanos stiprina draugystę, o linksmos dovanos suteikia geriausios nuotaikos pliūpsnį. Taigi ..

Patarimai apie dovanas

Patarimai apie dovanas

Ne už kalnų didžiosios metų šventės. Argi ne puiku būtų joms pasiruošti iš anksto? Juk tie lakstymai per parduotuves likus vos porai dienų iki šv. Kalėdų tikrai labai vargina. Vieni šiai progai ruošiasi kone metus, o kiti tiesiog verčiasi per galvą paskutinėmis dienomis. Toks beatodairiškas lėkimas sukelia nemažai papildomo..

Jūsų krepšelis

text_items