Ką padovanoti draugui Kalėdų proga?

27-11-2012 14:20:01
Balsų: 10
   
Peržiūrų: 21656

Standartine fraze galime pradėti šiandieninį pasakojimą apie tai, kad ne už kalnų išsvajotosios Kalėdos. Liko vos mėnuo pasakys tie, kurie iš anksto ir rūpestingai mėgsta pasirūpinti savo artimaisiais ir paskutinėmis dienomis turi tik dovanų pakavimo rūpesčių. Kita problema ištinka tuos, kurie priešventiniu periodu tik akimis mėgaujasi parduotuvių lentynose ramiai sėdinčiais žaislais, spalvotais kalėdiniais vitrinų papuošimais ir tik likus kelioms dienoms griebiasi už galvos ir kaip pakvaišę perka menkniekius ir visai nereikalingus daiktus. Taigi jei nežinote ką padovanoti vaikinui ar kaip nustebinti savo merginą siūlome idėjų pasisemti iš geriausių kalėdinių dovanų sąrašo.

Kalėdos neįsivaizduojamos be saldžių mandarinų ir meduolinių sausainių kvapo. Galbūt geriausiems draugams patiktų Jūsų pačių rankomis pagaminta ir iškepta dovana? Receptų apstu visose kulinarinėse knygose, tačiau su meile ir rūpesčiu iškeptas sausainis ar net visas jų rinkinys tikrai pradžiugins ne vieną. Tik nuo Jūsų fantazijos priklauso kokia bus šventinio sausainio forma ar papuošimas, tačiau šiek tiek pasistengus ant tokios saldžiosios dovanėlės galite užrašyti net džiaugsmingą sveikinimą.

Dar viena dovanėlė, kuri taip pat atstovauja smaližių būriui – karštas šokoladas. Padovanokite savo artimiesiems ypatingą, linksmą, o gal net savo paties pagamintą puodelį. Nepamirškite prie šios dovanos pridėti saldaus šokolado ir recepto, kaip pasigaminti garuojantį skanėstą.

Galbūt dar viena šaunia dovana taptų kvapnios kavos ar arbatos rinkinys? Šventiškai supakuotas butelis vyno ir prie jo tinkantis gurmaniškas sūris? Vaisių pintinė su šilčiausiais linkėjimais? Kalėdinė žvakė su stilinga žvakide?

Puikia dovanų idėja gali būti knygos. Juk knygynuose jų pilnos lentynos! Romantikės džiaugsis svajingais romanais, mėgstančios šeimininkauti nudžiugs dovanų gavusios receptų knygą. Geriausiai draugei ar draugui galite padovanoti pačių gražiausių pasakų knygą. Perskaitėte teisingai! Negi manote, kad tik vaikai mėgsta pasakas? Kiekvienas suaugęs žmogus prieš tai buvo vaikas ir su nuostaba akyse skaitė apie įvairius filmukų ir net filmų herojais tapusius personažus. O Kalėdos būtent tokia šventė, kai galima prisiminti savo vaikystę. Pasakų knyga gali būti puikia dovana ir būsimoms mamytėms ar tėveliams, jie taip pat žinos kaip tinkamai tokias knygas panaudoti.

Vis dar sukate galvą ką padovanoti draugui Kalėdų proga? Dovanos vyrams tikrai nemenkas galvos skausmas. Pripažinkime, moterims išrinkti dovaną žymiai lengviau. Juk joms neužtenka vieno buteliuko kvepalų, vienų perlų karolių ar auskarų. Taigi, kokios dovanos vyrams suviliotų širdis ir nuoširdžiai nustebintų? Pirmiausiai prisiminkite savo mylimų vyrų ar draugų pomėgius. Gal jie mėgsta žvejoti ir kaip tik sulūžo senoji meškerė? Arba tik ketina pradėti užsiimti šiuo pomėgiu ir ieško tinkamos literatūros su patarimais? Kad šalti ir žiemiški orai nesikandžiotų – numegzkite šaliką. Patį šilčiausią ir iš švelnių siūlų... Arba padovanokite minkštą chalatą, kad žiemą būtų mieliau keltis iš šiltos lovos. Šauni dovana gali būti rėmeliai nuotraukai, kuriuose būtų patalpinta graži draugystės akimirka.

Kalėdinės dovanos – miela ir nuoširdi tradicija, tačiau nepamirškime džiaugsmu ir puikia nuotaika dalintis ištisus metus. Juk sakoma, kad šypsena nieko nekainuoja, tačiau viską perka. Linksmų ir prasmingų ateinančių šventų Kalėdų!

Rašyti komentarą:
Vardas:


El. paštas:


Svetainė:


Komentaras:


Saugos kodas:
Komentuoti

Jūsų krepšelis

text_items