Dovana vyrui

Kalėdos, vyrų diena, gimtadienis, Valentino diena, įvairūs jubiliejai – tai tik maža dalis švenčių, kada moterys turi pasveikinti savo mylimus sutuoktinius. Dovana vyrui šiuo atveju gali tapti tiek lengvu, tiek labai sudėtingu uždaviniu. Lengva dėl to, kad per ne vienerius bendro gyvenimo metus jau net nebereikia klausti, ką padovanoti, nes sutuoktiniai skaito vienas kito mintis, tačiau tai kartu ir sudėtinga, nes tampa vis sunkiau įnešti originalumo į dovanojimo procesą. Pasitelkta fantazija ir įvairūs patarimai gali padėti vis iš naujo nustebinti mylimą žmogų jam svarbia proga.

Vyriškos šventės

Vyriškos šventės

Visiems jau seniai yra įprasta švęsti pirmąjį gegužės sekmadienį. Motinos diena yra tapusi gražia šeimos tradicija ir dažniausiai tą savaitgalį stengiamės praleisti su pačiu brangiausiu žmogumi. Tačiau nederėtų pamiršti ir Tėvo dienos, kuri švenčiama kiekvieną pirmą birželio sekmadienį. Juk taip smagu nustebinti savo t..

Dovanos vyrams kitaip

Dovanos vyrams kitaip

Dažniausiai internetinėje erdvėje patarimų apie tai ką padovanoti savo mylimai moteriai ieško vyrai, tačiau šį kartą didžioji patarimų dalis bus skiriama tam, kaip nustebinti ir pamaloninti mūsų mylimus ir gerbiamus vyrus. Galybė darbų ir laiko stoka neretai priveda prie to, kad dovanos vyrams tenka ieškoti paskutinėmis minutė..

Apie gimtadienio tradicijas

Apie gimtadienio tradicijas

Gimtadienis – viena gražiausių švenčių metuose. Kol esi mažas, norisi kuo greičiau užaugti ir visai nesijaudini, kad su kiekvienu žvakučių užpūtimu pasenai dar vieneriais metais. Šiek tiek ūgtelėjus – reikalai ne visuomet pasisuka maloniąja puse. Dėl įvairių priežasčių vieni žmonės mėgsta švęsti savo gimtadienius,..

Valentino dienos dovanos

Valentino dienos dovanos

Skriete praskriejo gražiausios metų šventės. Turbūt kiekvienuose namuose gardžiai kvepėjo skrudinama antis su įmantriais padažais. O kaip apsieiti be viliojančio mandarinų kvapo bei vasariškos jų spalvos..? Kad ir kaip visiems dovanų belaukiantiems būtų liūdna, vertėtų rimtai pradėti sukti galvą kokią dovaną padovanot..

Kalėdinių dovanų idėjos vyrams

Kalėdinių dovanų idėjos vyrams

Nenumaldomai artėja švenčių laikotarpis, kuomet visus didelius ir mažus aplanko Kalėdų Senelis ir po žaliaskare eglute palieka gražiausių dovanų. Taigi jei šiais metais planuojate patys tapti tuo geruoju Seneliu ir draugams bei giminaičiams padovanoti bent po mažytę dovanėlę – šiame straipsnyje padėsime Jums pasisemti šauni..

Jūsų krepšelis

text_items