Dovanos vyrams kitaip

30-06-2013 21:25:33
Balsų: 2
   
Peržiūrų: 17572

Dažniausiai internetinėje erdvėje patarimų apie tai ką padovanoti savo mylimai moteriai ieško vyrai, tačiau šį kartą didžioji patarimų dalis bus skiriama tam, kaip nustebinti ir pamaloninti mūsų mylimus ir gerbiamus vyrus. Galybė darbų ir laiko stoka neretai priveda prie to, kad dovanos vyrams tenka ieškoti paskutinėmis minutėmis. Ne paslaptis, kad tokiu momentu tenka palūžti ir dovanoti visai ne tai apie ką galvojome ar apie ką svajojo mūsų antrosios pusės. Be abejonės ir tokios dovanos vyrams gali teikti džiaugsmo, tačiau teks nemažai pasukti galvą, o neretai ir plačiau atverti piniginę. Taigi nuo ko pradėti norint tinkamai pasveikinti savo antrąją pusę?

Svarbiausias dalykas ko reikia norint tinkamai išrinkti gerą dovaną yra žinoti ko nori vyrai. Ne visi mėgsta žvejoti, todėl nauja meškerė gali tik sėkmingai voliotis automobilio bagažinėje laukdama tinkamos progos. Kad ir kaip bebūtų gaila, tačiau ne visi mėgsta skaityti knygas, nors tai būtų ir pasaulinis bestseleris ar klasikos šedevras. Tačiau tai visai nereiškia, kad tokios dovanos vyrams yra netinkamos. Bet kuriuo atveju visuomet smagu maloniai nustebinti savo mylimą žmogų, dėl to reikėtų atsižvelgti į jo norus ir pomėgius. Gal Jūsų gyvenimo pakeleivis neabejingas brangiems kvepalams, o gal kolekcionuoja stilingus parkerius? Tačiau yra ir kitokios – smagios dovanos, kurias geriausiai apibūdina žodis – pramoga. Jei nežinote kokia tiksliai toji pramoga galėtų būti, pabandykite paklausti apie ką jis yra svajojęs ar norėtų išbandyti. Galbūt tai šuolis su parašiutu, o gal nardymas tarp gausybės žuvų. Juk visi apie kažką svajoja! Jei turite laiko pramogos organizavimui galite surengti vakarėlį – staigmeną, kurios metu visai netikėtai susirinks patys svarbiausi ir mylimiausi žmonės. Vasaros metu tai gali būti teminis vakarėlis gamtoje ar ramiai plūduriuojančioje jachtoje. Geras oras, gražus saulėlydis, geriausi draugai – ko daugiau reikia? Jei manote, kad tokia dovana gali būti per kukli – padovanokite jam jūrininko kepurę kaip simbolį savo gyvenimo laivo, o gal stilingą plunksnakotį ir rankų darbo užrašinę geriausioms mintims užrašyti.

Dovana nebūtinai turi būti viena. Jei leidžia finansinės galimybės linksmomis dovanomis galite savo mylimąjį džiuginti kad ir kas valandą visą jo gimtadienio dieną. Jei turite neribotą fantaziją ir mėgstate kruopštumą galite sudaryti dovanų žemėlapį, kuriame užuominų principu kaip lobiai būti sužymėtos visos paslėptos dovanos. Tai nebūtinai turi būti labai vertingos dovanos. Svarbiausias čia būtų pats ieškojimo ir atradimo faktas. Visos dovanėlės ar vietos, kur jos paslėptos gali būti susijusios su gražiais, romantiškais prisiminimais ar neišsipildžiusiais norais. Tokiame dovanų – lobių kelyje gali atsirasti taurės šampanui, vėliau tikro prancūziško šampano butelis, o pabaigoje maža valtelė pasiplaukiojimui dviese. Čia irgi gali būti paslėpta dovana, o kokia – geriausiai žino tas, kuris moka ne tik klausytis, bet ir girdėti savo mylimo žmogaus širdies dūžius.

Rašyti komentarą:
Vardas:


El. paštas:


Svetainė:


Komentaras:


Saugos kodas:
Komentuoti

Jūsų krepšelis

text_items