Kalėdinių dovanų idėjos vyrams

12-12-2012 11:07:04
Balsų: 7
   
Peržiūrų: 15504

Nenumaldomai artėja švenčių laikotarpis, kuomet visus didelius ir mažus aplanko Kalėdų Senelis ir po žaliaskare eglute palieka gražiausių dovanų. Taigi jei šiais metais planuojate patys tapti tuo geruoju Seneliu ir draugams bei giminaičiams padovanoti bent po mažytę dovanėlę – šiame straipsnyje padėsime Jums pasisemti šaunių dovanų idėjų.

Pirkti dovaną draugei ar mamai labai nesunku. Dažniausiai jos pačios patyliukais ir tarsi nejučia išsako kokių dovanų tikisi Kalėdų proga. Tačiau išrinkti dovaną vyrui ar vaikinui – tikras iššūkis. Ir tai tikrai ne dėl to, kad jie šiek tiek labiau paslaptingi ir mažiau tauškiantys nei būrelis geriausių draugių per eilinį susitikimą.

Prieš perkant dovaną mylimam vyrui, tėčiui ar broliui derėtų kiek atidžiau susipažinti su jų pomėgiais. Galbūt labai mėgiama krepšinio ar futbolo komanda, kurios atributika, kalendorius ar tiesiog marškinėliai praverstų kiekvienų svarbių varžybų proga. O gal išleista nauja mėgiamo rašytojo knyga? Galbūt šių šaunių vyrų tarpe yra tikrų maisto žinovų ir gurmanų, kuriuos pradžiugintų didelis gabalas geriausio sūrio, prie kurio derėtų keletas kekių vynuogių ir kitų vaisių? Taigi jei galvoje švilpauja vėjai ir visai nežinote kokios smagios dovanos pradžiugintų geriausius draugus – į pagalbą pasitelkite nedidelę jų pomėgių analizę.

Manoma, kad vyrai labiau džiaugiasi praktiškomis dovanos, taigi galite jiems dovanoti klasikinį ar kiek pakvaišusį, tačiau stilingą kaklaraištį, tos pačios medžiagos nosinaitę į švarko kišenėlę, sąsagas rankogaliams, o gal net žavingą varlytę? Tęsiant vyriško kostiumo temą – dovana vyrui galėtų būti klasikinis odinis, o gal net stilingas ir masyvus diržas kelnėms, mėgstamos spalvos piniginė ar net per petį permetamas odinis krepšys, kuriame vietą rastų telefonai, raktai, plančetiniai kompiuteriai ar net įdomi knyga, kuri taip pat galėtų tapti puikia dovana. Tačiau svarbiausia, kad šios dovanos vyrams patiktų. Vadinasi reikia arba šiek tiek geriau juos pažinoti arba bent kartą su jais pasivaikščioti parduotuvėje ir apsukriai pasiteirauti kas jiems patiktų, o kas ne.

Dovanos vyrams taip pat svarbios kaip ir moterims, todėl pradžiuginti mylimą žmogų galima bet kurią dieną ir tokiai meilės išraiškai visai nebūtinos tokios didelės šventės kaip Kalėdos. Tačiau jei kartais ir pamirštame savo gerumą eilinės dienos proga, tai per šventes tikrai reikėtų šiek tiek pasistengti. Taigi dar viena šaunia dovanų idėja vyrams gali būti mėgiamos serijos kvepalai ar net visas jų rinkinys voniai. Jei tai kiek per brangu, gal užteks tiesiog simpatiško bokalo alui ar linksmo kortų žaidimo?

Visgi Kalėdos Lietuvoje asocijuojasi su šaltu ir snieguotu metų laiku. Gal kokioje šiltoje Ispanijoje viskas šiek tiek kitaip, tačiau, kad nebūtų vėsūs mūsiški vakarai galime padovanoti savo artimam žmogui šiltą, minkštą ir švelnų chalatą. Jei ne poguliui prie televizoriaus, tai bent kelionei iš dušo iki lovos tokia dovana tikrai pravers. Gal mokate gražiai megzti? Tokiu būdu savo pomėgius galite išnaudoti kalėdinėms dovanoms. Galite numegzti šaliką, pirštines ar net šiltas kojines su vardo ir pavardės inicialais. Nuobodu? Tuomet bilietai į mėgiamo atlikėjo ar grupės koncertą tikrai išvaikys visus nuobodulius. Vis dar ieškote kažko originalaus? Gal tokia dovana galėtų būti apatinis trikotažas ar spalvingos, dryžuotos kojinės?

Kad dovana būtų įsimintina – įdėkite į ją dalelę savęs. Net vakarienė žvakių šviesoje gali tapti pačiu įsimintiniausiu vakaru ir geriausia dovana per visą gyvenimą. Svarbiausia į tai nenumoti ranka ir kartais net už mažos dėžutės su mėgiamais saldainiais gali slėptis pats nuoširdžiausias ačiū.

Rašyti komentarą:
Vardas:


El. paštas:


Svetainė:


Komentaras:


Saugos kodas:
Komentuoti

Jūsų krepšelis

text_items