Valentino dienos dovanos

14-02-2013 11:05:44
Balsų: 3
   
Peržiūrų: 8492

Valentino dienos dovanos

Skriete praskriejo gražiausios metų šventės. Turbūt kiekvienuose namuose gardžiai kvepėjo skrudinama antis su įmantriais padažais. O kaip apsieiti be viliojančio mandarinų kvapo bei vasariškos jų spalvos..? Kad ir kaip visiems dovanų belaukiantiems būtų liūdna, vertėtų rimtai pradėti sukti galvą kokią dovaną padovanoti mylimam žmogui! Juk ne už kalnų švento Valentino diena. Tik nesakykite, kad tai banali ir visai neromantiška šventė. Juk svarbiausia parodyti dėmesį, prisiminti gal jau kiek primirštus, gražiai tariamus meilius žodelius ar tiesiog ilgiau pabūti kartu. Viskas priklauso tik nuo Jūsų nusiteikimo, todėl siūlome mažiau „bumbėti“ ir imtis strateginio plano kodiniu pavadinimu „Meilės diena“.

Kad toji diena būtų bent šiek tiek kitokia, gali užtekti ir kelių apgalvotų smulkmenų. Mylimą žmogų galite pradžiuginti vos tik jam nubudus, o kas geriau gali pažadinti nei kvapnios kavos ar mėgiamos arbatos puodelis? Hm, to gali būti kiek mažoka, todėl pasirūpinkite ir skaniais pusryčiais. Juk šypseną ir gerą nuotaiką gali garantuoti ir širdelės formos kiaušinienė. Svarbu, kad visi kulinariniai šedevrai būtų iš širdies.

Toliau apie dovanas. Dovanos vyrams – tikras galvos skausmas moterims. Dažniausiai jie jau turi tai, ko jiems reikia, o ir neapsikrauna smulkmenomis ar mielais niekučiais, kaip dažnai tą mėgsta dailiosios lyties atstovės. Visgi nepasiduokite raudonos spalvos ir priklijuojamų širdelių komercinėms pagundoms. Juk be šių banalių ir pigių niekučių yra be galo daug iš viso nekainuojančių dovanų. Tokioms dovanoms gali prireikti šiek tiek Jūsų laiko, tačiau ko nepadarysi dėl savo antrosios pusės.

Išlankstykite origami gėles, o kad būtų dar romantiškiau, prieš tai popierių išrašykite meilės eilėmis ar net visa poema. O gal eilėraštį galite sukurti ir patys? Kartais ir ketureilis gali padaryti stebuklus. Jei nesate labai kūrybinga asmenybė – pasinaudokite garsių poetų numintais takais. Juk poezija rašoma ne be reikalo, o skambiausi pasaulio žodžiai atsispindi ant ranka rašyto balto popieriaus lapo...

Gal turite užslėptų dailininko gabumų? Nesvarbu, koks atsakymas buvo į šį klausimą – pabandyti vis tiek verta. Sukurkite savo gamybos atvirutę. Galite piešti, klijuoti, rašyti... Būkite kūrybingi! O jei norite šią dieną praleisti kuo įdomiau – leiskitės į paslaptingą ir beprotiškai įdomių slėpynių pasaulį. Nupieškite tarsi lobio žemėlapį, kuriame būtų pažymėtas maršrutas su keliomis užduotimis. Gal kažkada nuo lietaus slėpėtės telefono būdelėje, o gal meiliai sėdėjote parke po augalotu medžiu? Prie visų atsiminimų ir „užduočių“ vietų palikite po nedidelę žinutę „raktą“ su nuoroda į kitą tašką. Be abejo lobis būsite Jūs, šios užduoties sumanytojas. Padovanokite vienas kitam pramogą ir galimybę iš naujo rasti vienas kitą.

Jei tokios drąsios ir laiko bei sumanumo reikalaujančios užduotys ne Jums – tuomet gal mėgstate simbolines dovanas? Gera išeitimi taps rėmeliai su nuotrauka. O kas joje? Gal dar neišsipildžiusi svajonė kartu aplankyti norimą šalį, o gal tiesiog pirmųjų atostogų kartu prisiminimai. Svarbiausia tokią dieną būti nuoširdžiais, mielais ir bent šiek tiek romantiškais, o dovanos vyrams ar moterims tikrai nėra pats svarbiausias dalykas. Juk visuomet geriausiai nustebina parodytas dėmesys, o ne madingi kvepalai ar dar blogiau – dovanų čekis pirktas internetu. Padovanokite gėlių, indelį mėgiamų ledų, gražų filmą ir gerą laiką kartu.

Rašyti komentarą:
Vardas:


El. paštas:


Svetainė:


Komentaras:


Saugos kodas:
Komentuoti

Jūsų krepšelis

text_items