Dovanos Kalėdoms

Turbūt neįmanoma rasti žmogaus, kuris nemėgtų Kalėdų. Tai šventė, kurios laukia tiek mažas, tiek suaugęs. Taip yra ne tik dėl to, kad visa šeima pagaliau susirenka prie bendro vaišių stalo, bet žinoma ir dėl dovanų. O kokios dovanos Kalėdoms yra tinkamiausios? Įvairūs patarimai, dovanų apžvalgos ir pan., padėsiančios apsispręsti, ką padovanoti Kalėdų šventės proga.

Džiovinti stebuklai

Džiovinti stebuklai

Pavasaris jau pradeda įsibėgėti. Kiekvieną savaitę pasigirsta kalbų, kad pagaliau ateina išsiilgtoji šiluma ir pavasarinė saulė, o ne balzganas lietus su menkais prašviesėjimais už lango matysis. Mokiniai skaičiuoja dienas iki vasaros atostogų pradžios, studentai neramiai miega naktimis, nes dar liko išlaikyti egzaminų sesiją,..

Kalėdinių dovanų idėjos vyrams

Kalėdinių dovanų idėjos vyrams

Nenumaldomai artėja švenčių laikotarpis, kuomet visus didelius ir mažus aplanko Kalėdų Senelis ir po žaliaskare eglute palieka gražiausių dovanų. Taigi jei šiais metais planuojate patys tapti tuo geruoju Seneliu ir draugams bei giminaičiams padovanoti bent po mažytę dovanėlę – šiame straipsnyje padėsime Jums pasisemti šauni..

Ką padovanoti draugui Kalėdų proga?

Ką padovanoti draugui Kalėdų proga?

Standartine fraze galime pradėti šiandieninį pasakojimą apie tai, kad ne už kalnų išsvajotosios Kalėdos. Liko vos mėnuo pasakys tie, kurie iš anksto ir rūpestingai mėgsta pasirūpinti savo artimaisiais ir paskutinėmis dienomis turi tik dovanų pakavimo rūpesčių. Kita problema ištinka tuos, kurie priešventiniu periodu tik akimis..

Ką dovanoti Kalėdoms?

Ką dovanoti Kalėdoms?

Štai tas didysis klausimas, kuris likus vis mažiau laiko iki gražiausių visų kalendorinių metų švenčių, neramina kiekvieną, kuris nori nustebinti savo artimus ir mylimus žmones. Parduotuvės dar likus keliems mėnesiams iki švenčių nusidažo raudonais ir blizgančiais niekučiais, per kurių gausybę kartais sunku įžiūrėti tik..

Kaip supakuoti dovaną?

Kaip supakuoti dovaną?

Jau visai ne už kalnų pačios gražiausios ir jaukiausios metų šventės. Ant stalo puikuosis keptos antys ir auksine plutele pasipuošusios vištos, o po žaliaskare eglute patogiai įsitaisiusios šventinio ryto lauks kalėdinės dovanos. O, kad šio ypatingo laikotarpio nesugadintų menkiausi nesklandumai – vertėtų iš anksto pasirūpi..

Jūsų krepšelis

text_items