Kaip supakuoti dovaną?

06-11-2012 13:52:24
Balsų: 9
   
Peržiūrų: 9286

Jau visai ne už kalnų pačios gražiausios ir jaukiausios metų šventės. Ant stalo puikuosis keptos antys ir auksine plutele pasipuošusios vištos, o po žaliaskare eglute patogiai įsitaisiusios šventinio ryto lauks kalėdinės dovanos. O, kad šio ypatingo laikotarpio nesugadintų menkiausi nesklandumai – vertėtų iš anksto pasirūpinti net ir visai nedidelėmis smulkmenomis. Vienas svarbiausių dalykų, kuris net ir paprastą dovaną gali paversti prašmatnia yra gražus jos supakavimas. Klaidinga manyti, kad visuomet svarbiausias tik dovanos turinys. Anaiptol, dėmesingai suvyniota ir originaliai pateikta dovana tampa bent dvigubai mielesne tam, kuris ją išpakuos.

Kartais taip įsisukame į kasdienius darbus, kad pasiruošimo šurmulyje tiesiog pametame šventinę nuotaiką. Kaip to išvengti? Suraskite bent valandėlę laiko savo idėjoms ir fantazijai prižadinti dovanų pakavimo metu. Dovanų pakavimas yra labai maloni veikla, tačiau bene smagiausias momentas būna tuomet, kai Jūsų idėjos žmonėms sukelia džiaugsmą ir nuostabą. Juk taip smagu maloniai nustebinti artimus žmones.

Dovanos pakuojamos dėl kelių priežasčių. Pirmiausiai norima dovanojamą daiktą apsaugoti, pabrėžti jo vertingumą, tačiau svarbiausia išlaikyti paslaptį ir sukelti susidomėjimą. Pats įpakavimas neturi nustelbti dovanos. Jei dovana kukli, nereikia pernelyg primarginti dėžutės, užteks panaudoti kelių spalvų derinį popieriui ir juostelėms. O jei pritrūks kažko daugiau, galite dėžutę dekoruoti akcentu. Žiemą, o ypač dovanos Kalėdoms gali būti puošiamos iškarpytomis snaigėmis. Kiekviena snaigė bus vis kitokia, o ir popierių joms galite rinktis iš daugelio spalvų. Dovanų pakavimui tinka ne vien tam skirtas popierius. Tam galite panaudoti spalvotus žurnalus ar net laikraščius. Svarbu, kad juose pateikta informacija būtų linksmo turinio. Dar viena pastaba – dovanos pakuotė turi būti lengvai išardoma, kad tam užtektų vos kelių judesių, kitu atveju vietoje malonumo pradedame susierzinti.

kalėdinių dovanų pakavimasO dabar keletas patarimų norintiems gražiai supakuoti dovanas Kalėdoms, gimtadieniams ar kitoms šventėms. Pirmiausiai Jums reikės po ranka susidėti reikalingiausius daiktus: dovanų popierių, žirkles ir lipnią juostelę. Be šių priemonių išsiversti būtų sunku, tačiau kokį popierių dovanoms pasirinkti? Parduotuvių lentynose rasite begales ryškių ir spalvotų popierių dovanoms pakuoti, tačiau kad ir koks gražus ar brangus jis bebūtų savo kelionę vis tiek baigs šiukšlinėje. Taigi kam mokėti už tai, kas vis tiek nebus panaudojamas bent dukart? O alternatyvų šiam daiktui yra įvairių. Tereikia apsidairyti po namus ar biurą ir tikrai rasite kuo jį pakeisti. Kalėdinės dovanos gali būti pakuojamos į laikraščius ar spalvotus ir stilingomis nuotraukomis papuoštus žurnalų lapus. Dovanų pakuotė gali būti pagaminta net iš audinio. Tereikia dovaną į jį gražiai įrišti! Viešėdami svečioje šalyje nusipirkite laikraščių, kurie gali tapti puikiu dovanų popieriumi. Juk daugelis žmonių nemoka prancūzų kalbos, tačiau į tokį laikraštį įpakuota dovana tikrai atrodys labai stilingai. Kad sukeltumėte nuostabą tikrai nebūtinai reikia kažko labai prašmatnaus. Kartais tam gali užtekti ir balto popieriaus lapo. Manote tai kiek nuobodu? Tuomet ant jo užrašykite sveikinimą ar šventinio patiekalo receptą, o gal tiesiog priklijuokite iškirptą linksmą aplikaciją ar vaikišką piešinį. Dovanų puošybai ypač tinka džiovinti augalai, jų lapai ir net uogos. Kol lauke dar raudonuoja šermukšniai, nusiskinkite keletą šakelių ir sudžiovinkite žiemai. Jos tikrai papuoš bet kokią dovanų dėžutę. O gal vaikščiodami parke matėte daug kankorėžių? Pravers ir jie! Priklijuoti vietoj kaspinėlio jie suteiks žymiai daugiau jaukumo visoms dovanoms. Kalėdinės dovanos papuoštos džiovintos citrinos griežinėliu, cinamono lazdele ar tiesiog mėgiamais saldainiais gali suteikti ne tik progą pasveikti brangų žmogų, tačiau ir patiems pasijusti kūrybiškiems. Taigi, jaukių švenčių ir kūrybingų idėjų!

Rašyti komentarą:
Vardas:


El. paštas:


Svetainė:


Komentaras:


Saugos kodas:
Komentuoti

Jūsų krepšelis

text_items