Dovanos krikštynoms

Krikštynų šventė yra būtina kiekvieno mažylio gyvenime. Ji atneša daugybę džiaugsmo ir linksmų akimirkų, tačiau tėveliams, krikštatėviams ir kitiems svečiams nemažai malonių rūpestėlių, ką padovanoti mažyliui krikštynų proga. Susipažinkite su krikštynų tradicijomis ir pasisemkite patarimų, kokios dovanos krikštynos būtų geriausios krikštinamam vaikeliui.

Krikštatėviai vaišių metu

Krikštatėviai vaišių metu

Yra akivaizdu ir nekelia jokių abejonių faktas, kad krikštatėvių vaidmuo tūrėtų būti svarbus visų krikštynų apeigų metu, tuo pačiu ir per vaišes, nes jie yra vieni pagrindinių pokylio dalyvių šalia vaiko. Su krikštatėvių institucija susijusi ne tik privilegija pasirūpinti krikštynų atributika, bet ir apeigos pramoginėje ..

Krikštynų vaišės ir jų tradicijos

Krikštynų vaišės ir jų tradicijos

Dovanos ir įvairi krikštynų atributika jau nemažai dėmesio sulaukusios temos, tačiau dar yra viena tema, be kurios neapsieina nei vienas šventinis stalas. Taigi pramoginis krikštynų momentas, nemažą dalį papročių savyje talpinantis yra vaišės. Būtent šis, kulminacinis, apeiginis momentas geriausiai atspindi bendruomeninių sait..

Krikštatėviai krikšto vaikų gyvenime

Krikštatėviai krikšto vaikų gyvenime

Krikštynos labai svarbus įvykis vaiko gyvenime. Pradedant krikštatėvių pasirinkimu ir net paruoštomis vaišėmis, viskas krikštynų dieną yra labai svarbu. Daugeliui kyla rūpesčių galvojant apie tai, kokios turi būti krikštynų dovanos. Tačiau svarbiausia ne materialūs daiktai, o dvasiniai ryšiai. Taigi pakalbėkime apie krikšta..

Krikšto laikas senovėje ir dabar

Krikšto laikas senovėje ir dabar

Šiandieninės krikšto tendencijos kiek skiriasi nuo pradinių ir senųjų krikščioniškojo tikėjimo taisyklių. Kinta krikštynų atributika, krikšto laikas ir net pats požiūris į šį sakramentą. Norint geriau suprasti šių teiginių pasikeitimus, reikėtų susipažinti su krikšto laiko istorija ir jo svarba naujam šio pasaulio gyv..

Šiandieninė krikšto vardo svarba ir senosios tradicijos

Šiandieninė krikšto vardo svarba ir senosios tradicijos

Lietuvių vartojamų ir senovėje vartotų vardų tikrai nemažai. Pasirodo jų skaičiumi mes lenkiame net savo kaimynus, nes kūdikėliui vardą galime rinkti net iš maždaug trijų tūkstančių vardų. Krikšto vardas suteikiamas krikšto sakramento metu. Krikšto vardą šiais laikais išrenka tėveliai, o seniau tam didelės įtakos turė..

Jūsų krepšelis

text_items