Linksmos dovanos

Turbūt visi savo šeimos ar draugų rate turime žmonių, kurie nemėgsta tradicinių dovanų. Juos nustebinti galima tik su originaliomis ar linksmomis dovanomis. Kaip nustebinti tokius žmones? Įvairios linksmos dovanos ir kaip jas išrinkti, tai tik keli patarimai, kaip nustebinti reikliuosius.

Ką padovanoti...?

Ką padovanoti...?

Dovanos, dovanos, dovanos! Kaip smagu jas gauti. Tačiau taip pat smagu ir jas dovanoti. Juk kas gali būti maloniau, nei pilnos džiaugsmo geriausio draugo ar draugės akys, kai tarp plėšomų blizgančio popieriaus skiaučių pasirodo miela, reikalinga ar tiesiog šmaikšti dovana. Taigi norint pradžiuginti žmogų, pirmiausiai reikia bent ..

Ką dovanoti Kalėdoms?

Ką dovanoti Kalėdoms?

Štai tas didysis klausimas, kuris likus vis mažiau laiko iki gražiausių visų kalendorinių metų švenčių, neramina kiekvieną, kuris nori nustebinti savo artimus ir mylimus žmones. Parduotuvės dar likus keliems mėnesiams iki švenčių nusidažo raudonais ir blizgančiais niekučiais, per kurių gausybę kartais sunku įžiūrėti tik..

Dovanų idėjos mergvakariui ir bernvakariui

Dovanų idėjos mergvakariui ir bernvakariui

Gal artėja Jūsų geriausio draugo gimtadienis? O gal nežinote kaip derėtų pasveikinti kolegą darbe? Gyvenime būna nemažai progų kuomet galime kažką pralinksminti ar tiesiog pamaloninti nors ir menka dovanėle. Juk ne be reikalo sakoma, kad dovanos stiprina draugystę, o linksmos dovanos suteikia geriausios nuotaikos pliūpsnį. Taigi ..

Dovanos pagal zodiako ženklus (II)

Dovanos pagal zodiako ženklus (II)

Tęsiame temą apie tai, kokios smagios dovanos gali būti tuomet, kai tinkamai jas išrenkame. Pasirodo tam įtakos gali turėti net planetų išsidėstymas gimimo dieną. Svarstyklių ženklo moterys turi silpnybę įvairioms dėžutėms ar skrynelėms, nes jose galima daug ką saugoti arba tiesiog slėpti. Tačiau išrinkę tokią dovaną..

Jūsų krepšelis

text_items