Ką dovanoti Kalėdoms?

20-11-2012 20:40:33
Balsų: 12
   
Peržiūrų: 17168

Štai tas didysis klausimas, kuris likus vis mažiau laiko iki gražiausių visų kalendorinių metų švenčių, neramina kiekvieną, kuris nori nustebinti savo artimus ir mylimus žmones. Parduotuvės dar likus keliems mėnesiams iki švenčių nusidažo raudonais ir blizgančiais niekučiais, per kurių gausybę kartais sunku įžiūrėti tikrai vertingą dovaną. Vertingą ne pinigine forma, o tokią, kuri bus miela ir šilta. O kad kalėdinės dovanos netaptų didele paskutinės minutės našta, siūlome iš anksto apie jas pagalvoti ir pradėti nuo laimingųjų sąrašo sudarymo. Jame be abejo atsidurs tėvai, seneliai, vaikinas/sutuoktinis, draugė/žmona, geriausias draugas ar draugė, o kur dar vaikai. Taigi pradėkime nuo artimiausiųjų rato.

Ką padovanoti Kalėdoms?Tėvams dovaną galima išrinkti abiems drauge arba atskirai. Viskas priklausys nuo paskirstyto biudžeto. Jei žmonės, kuriuos ketinate pasveikinti mėgsta skaityti – tai knygos gali tapti puikia išeitimi iš šios padėties. Paskelbtike Kalėdas skaitymo stebuklu ir visiems padovanokite po knygą. Mama apsidžiaugtų dovanų gavusi kulinarinę knygą arba įtraukiantį romaną, juk kas nemėgsta romantikos, o ypač po dienos darbų, kuomet net ir savaitgaliais tenka stovėti prie puodų ir maistų gaminimo. Gera dovanų idėja gali tapti ir kvepalai arba smagios dovanos, kurios nuoširdžiai pralinksmintų. Prieš pirkdami dovaną, prisiminkite visus to žmogaus, kuriam rengiate staigmeną, pomėgius. Gal būt jis beviltiškas krepšinio ar kokios kitos sporto šakos fanatikas. Tokiu atveju jį galite pralinksminti sirgaliaus atributika. Juk Kalėdos, taigi šiltas šalikas su mėgstamo klubo spalvomis tikrai nepamaišys. O kokia knyga tiktų tėčiui? Gal apie žvejybą? O gal tiesiog du dideli ir gražūs puodeliai rytinei kavai ar arbatai? Pasidalins abu su mama ir kiekvieną rytą Jus prisimins. O dar jei prie tokios dovanos pridėsite ir prabangaus skonio ir nepakartojamo kvapo kavos pupelių – bus tobula! Taigi pereikime prie kitos dovanų galvėjų kategorijos.

Ką padovanoti vaikinui Kalėdų proga? Savo vaikinui ar vyrui, žmonai ar dar tik draugei Kalėdų proga galite padovanoti tuščią nuotraukų albumą, kurio pirmame puslapyje būtų bendra Jūsų nuotrauka. Tokia dovana bus tarsi intesija apie bendrą ir ilgą gyvenimą kartu su gražiausiais abiejų prisiminimais. O gal vienas kitą palepinkite padovanoję dieną SPA centre? Juk ir Lietuvoje turime kuo pasigrožėti. Pabėkite iš kasdienybės ir aplankykite miestą, kuriame dar nebuvote. Tačiau jei vis tiek norisi kažką rasti ir padėti po Kalėdų eglute, tam puikiai tiktų šilti ir minkšti vonios chalatai, dėžutė kvepalų, rankų darbo papuošalai, mėgstamo žurnalo prenumerata... Tačiau nepamirškite  ir kalėdinės dovanos įpakavimo! Ir tam tikrai nepasitarnaus pigūs blizgučiai ar maišeliai. Padarykite dėžutę ar bent jau apdailą jai patys. Internete apstu patarimų ne tik kaip papuošti namus Kalėdoms, bet ir kaip supakuoti dovanas ar kokias medžiagas tam pasirinkti. Būkite originalūs ir išradingi. Kam leisti pinigus veltui? Juk dovanų popierius skirtas suplėšyti, taigi kodėl reiktų plėšyti pinigus? Dovanos įpakavimui puikiai tiks laikraštis su linksmomis žiniomis ar stilingas žurnalo puslapis.

Pakalbėjome apie kalėdines dovanas ir jų idėjas, tačiau vis dar kažko trūksta? Gal kalėdinės dvasios? Neabejokite ji tikrai atsiras dar prieš iškrentant sniegui. Tereikia  tam pasiruošti. Pagaminkite savo būsimai Kalėdų eglutei po vieną žaisliuką kartu su visa savo šeima ir geriausiais draugais. Apgalvokite šventinio stalo meniu. Išrinkite visiems savo artimiesiems dovanas ir jas pakuodami pajusite, kad ateina jos, pačios gražiausios šventės metuose...

Rašyti komentarą:
Vardas:


El. paštas:


Svetainė:


Komentaras:


Saugos kodas:
Komentuoti

Jūsų krepšelis

text_items