Vestuvių idėjos

Vestuvių šventė yra vieną kartą gyvenime, todėl ji privalo būti ypatinga. Galima rinktis tradicines vestuves, su dar mūsų senelių ar tėvų žaistais žaidimais, šokiais ar piršlio korimu. Tačiau originalios vestuvių idėjos gali nutvieksti jaunųjų šventę visai kitomis spalvomis. Nereikia bijoti bandyti ir šventę organizuoti taip, kad būtų ką papasakoti anūkams.

Rėmai, rėmeliai...

Rėmai, rėmeliai...

Visi juos turime namuose. Renkamės labai atsakingai ir kruopščiai. Šie daiktai saugo gražiausius dailės kūrinius ir brangiausius mūsų prisiminimus. Taip, tai rėmeliai. Iš pirmo žvilgsnio jie turi tik vieną funkciją, tačiau pažiūrėjus atidžiau, jie kartais net patys yra meno kūriniai. Taigi šiame straipsnyje bus aiškinamasi,..

Ką dovanoti vestuvių proga?

Ką dovanoti vestuvių proga?

Vestuvių dovanos, krikštynų dovanos, gimtadienių dovanos, Kalėdų dovanos... Visur dovanos ir dovanos. Pagalvojus, tai tik beprasmis pinigų leidimas. Vis dėlto reikėtų nepamiršti, kad ir patys šiomis progomis visada gauname dovanų, kurios praskaidrina nuotaiką. Be to, reikėtų suprasti, kad dovanos taip pat parodo, kad jums rūpi t..

Vestuvių dienos atributika

Vestuvių dienos atributika

Vestuvių diena – viena gražiausių švenčių gyvenime. Iki tų kelių akimirkų, kol ištariamas lemtingas „TAIP“ yra nueinamas ilgas pažinties ir draugystės kelias. Tačiau ne ką mažiau malonių rūpesčių ištinka būsimus jaunavedžius tame gyvenimo etape, kai ta didžioji šventė pradedama planuoti. Iš kairės ir iš deš..

Vestuvių scenarijus: lietuviškos, teminės, o gal tik dviese?

Vestuvių scenarijus: lietuviškos, teminės, o gal tik dviese?

Vienas gražiausių ir įsimintiniausių įvykių suaugusių žmonių gyvenime yra vestuvės. Vieni jas planuoja labai prabangias, kiti renkasi savo meilę sutvirtinti tik artimiausių žmonių būryje, treti keliauja į tolimas šalis ar egzotiškas vandenynų pakrantes, nubarstytas skaisčiais žiedlapiais ir basomis kojomis ant biraus smėlio..

Teminės vestuvės

Teminės vestuvės

Apie tai kokia turi būti vestuvių atributika galime sužinoti turbūt kas antrame straipsnyje. Visi taip ir rašo kokios svarbios yra vestuvių tradicijos ir kokie papročiai gali atnešti šeimyninę laimę. Tačiau šį kartą paplepėkime apie visai priešingus dalykus. Juk kokios būna tradicinės vestuvės jau visi žinome, o gal ne kart..

Jūsų krepšelis

text_items