Vestuvių idėjos

Vestuvių šventė yra vieną kartą gyvenime, todėl ji privalo būti ypatinga. Galima rinktis tradicines vestuves, su dar mūsų senelių ar tėvų žaistais žaidimais, šokiais ar piršlio korimu. Tačiau originalios vestuvių idėjos gali nutvieksti jaunųjų šventę visai kitomis spalvomis. Nereikia bijoti bandyti ir šventę organizuoti taip, kad būtų ką papasakoti anūkams.

Vestuvių scenarijus: lietuviškos, teminės, o gal tik dviese?

Vestuvių scenarijus: lietuviškos, teminės, o gal tik dviese?

Vienas gražiausių ir įsimintiniausių įvykių suaugusių žmonių gyvenime yra vestuvės. Vieni jas planuoja labai prabangias, kiti renkasi savo meilę sutvirtinti tik artimiausių žmonių būryje, treti keliauja į tolimas šalis ar egzotiškas vandenynų pakrantes, nubarstytas skaisčiais žiedlapiais ir basomis kojomis ant biraus smėlio..

Teminės vestuvės

Teminės vestuvės

Apie tai kokia turi būti vestuvių atributika galime sužinoti turbūt kas antrame straipsnyje. Visi taip ir rašo kokios svarbios yra vestuvių tradicijos ir kokie papročiai gali atnešti šeimyninę laimę. Tačiau šį kartą paplepėkime apie visai priešingus dalykus. Juk kokios būna tradicinės vestuvės jau visi žinome, o gal ne kart..

Vestuvės stilingai arba kaip išsirinkti gražiausią suknelę?

Vestuvės stilingai arba kaip išsirinkti gražiausią suknelę?

Daugeliui sutuoktinių vestuvių diena – gražiausia gyvenime. Tačiau nuo sužadėtuvių momento iki lemtingojo „Taip“ ištarto prie altoriaus dažniausiai praeina kone metai. Pasiruošimo procesas užtrunka dėl daugybės svarstymų, planavimų ir paieškų. Daugiausiai porų tuokiasi vasarą, kuomet didžiausia tikimybė, kad švies sau..

Vestuvinių žiedų istorija

Vestuvinių žiedų istorija

Sakoma, kad ruduo yra vestuvių metas. Rugsėjį tikrai dar pasitaiko tokių gražių ir šiltų savaitgalių, kurių metu tarsi pats dangus apdovanoja mylinčias širdis. Tačiau grįžkime šiek tiek atgal ir vestuvių dieną palikime vien džiugesiui. Pora planuojanti savo vestuves susiduria su begale tai mažesnių, tai didesnių sunkumų. M..

Vestuvių suknelės istorija

Vestuvių suknelės istorija

Šį kartą straipsnis bus daugiau skirtas moteriškajai skaitytojų pusei, tačiau tikrai sudomins ir vyrus. Dažnai įvairaus amžiaus moterų ir merginų aptariama tema yra vestuvinė suknelė. Turbūt nuo vaikystės turime susikūrusios savo idealą ir svajonių modelį su kuriuo norėtume ištarti santuokos įžadus. O kokia yra vestuvinės..

Jūsų krepšelis

text_items