Teminės vestuvės

26-05-2013 21:40:58
Balsų: 1
   
Peržiūrų: 5282

Idėjos vestuvėmsApie tai kokia turi būti vestuvių atributika galime sužinoti turbūt kas antrame straipsnyje. Visi taip ir rašo kokios svarbios yra vestuvių tradicijos ir kokie papročiai gali atnešti šeimyninę laimę. Tačiau šį kartą paplepėkime apie visai priešingus dalykus. Juk kokios būna tradicinės vestuvės jau visi žinome, o gal ne kartą tokiose teko ir paties dalyvauti. Tačiau apie temines vestuves informacijos dar pasigendama. Vestuvių planuotojos savo idėjas laiko beveik paslaptyje ir minčių srautą atidaro tik už nemenką sumelę pinigų. Šiek teik informacijos galime rasti moteriškų pasiplepėjimų ir diskusijų forumuose. Merginos ten dažniausiai dalinasi savo patirtimi ir dažnai dar neįgyvendintas savo idėjas papasakoja. Taigi jei jau turite savo svajonių princą ar princesę turbūt Jums bus aktualu sužinoti kaip kitaip galima atšvęsti savo jungtuvių šventę.

Šiandien vis labiau populiarėja toks vestuvių tipas, kai jaunieji santuokos įregistravimui pasirenka svečią šalį. Vieni dievina baltutėlius smėlio paplūdimius su palmėmis ir žydru vandenynu, kitiems norisi amžinąją meilę prisiekti senovinėje Prancūzijos pilyje, o gal net oro balione, kuomet tarsi priartėjama prie pačio dangaus. Finansine prasme tokios vestuvės kainuos tikrai nemažai. Jau vien kiek atsieis lėktuvo išlaidos, o kur dar suknelė ir vestuvių dovanos vienas kitam. Tačiau atsiminimai tikrai išliks atmintyje visam gyvenimui.

Dar vienas labai populiarus dalykas yra teminės vestuvės, kuomet pasirenkama viena stilistinė idėja ir ji atsikartoja pradedant pamergių suknelėmis, gėlėmis ir net svečių kortelėmis. Dažniausiai tai būna mėgstama spalva, o gal net istorinis laikmetis. Vestuvių spalvos gali būti įvairios. Šiais laikais net juoda spalva jau nėra tokia bauginanti, o atvirkščiai – tai elegancijos atspindys. Jei nesate tokios drąsios ir juoda spalva Jums ne prie širdies, galite rinktis švelnią alyvinę, geltoną, oranžinę ar net žalią spalvą. Tačiau prieš apsispręsdami kokia spalva vyraus Jūsų šventėje, atsižvelkite į metų laiką. Pavasaris – pirmos žalumos ir žydinčių gėlių metas, todėl alyviniai atspalviai esantys alyvų žieduose ypač tiks šventiniam stalui. Vasara simbolizuoja šiltas, ryškesnes spalvas. Ruduo labiausiai dera su auksiniais, rausvais, sodresniais atspalviais. Tokiu metų laiku savo šventę galite papuošti net džiovintais medžių lapais. Žiema turbūt pats įnoringiausias metų laikas, turintis savotiško elegantiškumo ir subtilumo. Vyrauja balta, sidabrinė ir kontrastinga raudona spalvos. Dar vienas žiemos pliusas yra tas, kad šventiniam papuošimui galite panaudoti net kalėdines girliandas. Tai tikrai sukurs išskirtinę nuotaiką ir atmosferą.

Viena sunkiausiai įgyvendinamų vestuvinių temų yra istorinis laikmetis. Tarkim dievinate devyniolikto amžiaus madas, šukuosenas, o gal esate nenumaldomas paveldo mylėtojas ar mylėtoja? Tokiu atveju tikrai žinosite kur kas daugiau nei aplinkiniai, tačiau dėl šios priežasties labai lengva pasiklysti tarp savo pačių idėjų ir istorinių subtilybių. Norint surengti tokias vestuves net svečiai turės šiek tiek daugiau pasiruošti. Visa vestuvių atributika, puošyba ir pokylio aplinka turi perteikti Jūsų sumanymą. Vestuvių šventei labiausiai tiks pilies ar rūmų salė, o muzika bent oficialioje dalyje turėtų būti to laikotarpio klasikų šedevrai. Tačiau nevalia pamiršti ir šukuosenos, senoviškos vestuvinės suknelės, o gal net tradicijų. Nebijokite galvoti drąsiai ir savo svajones tikrai įgyvendinsite.

Rašyti komentarą:
Vardas:


El. paštas:


Svetainė:


Komentaras:


Saugos kodas:
Komentuoti

Jūsų krepšelis

text_items