Vestuvės stilingai arba kaip išsirinkti gražiausią suknelę?

08-04-2013 12:03:30
Balsų: 3
   
Peržiūrų: 4548

Daugeliui sutuoktinių vestuvių diena – gražiausia gyvenime. Tačiau nuo sužadėtuvių momento iki lemtingojo „Taip“ ištarto prie altoriaus dažniausiai praeina kone metai. Pasiruošimo procesas užtrunka dėl daugybės svarstymų, planavimų ir paieškų. Daugiausiai porų tuokiasi vasarą, kuomet didžiausia tikimybė, kad švies saulė ar bent jau nelis. Tačiau šiltuoju metų sezonu būna sunkiausia rasti ir išsinuomoti labiausiai patikusią pobūvių salę, turizmo sodybą ar tiesiog mėgiamą restoraną. Labiausiai jaunavedžiai „myli“ liepos mėnesį, o tuo puikiai naudojasi visi paslaugų tiekėjai. Tačiau kartais užtenka vien ištarti frazę „vestuvės“ ir patalpų nuomos kaina pasikeičia bemaž dvigubai.

Standartiškai vestuvių puota jauniesiems kainuoja apie 10 tūkstančių litų. Ši suma bemaž mažiausia, kokios gali prireikti vestuvių puotai. Sutaupius tiek pinigų jau galima kurti savo vestuvių scenarijų. Gal vieniems norisi tradicinės puotos su lėlių vystymais ir malkų kapojimu, kitiems – nedidelės šventės su artimiausiais draugais, treti gal iš viso planuoja šventę sau ir susituokti nori ant veju ir palmėmis kvepiančio jūros kranto... Visi skirtingi ir norai skirtingi. Tačiau norint, kad šventė būtų tikrai puiki ir įsimintina kartais reikia šiek tiek fantazijos ir pasirūpinti tinkama vestuvių atributika. Ir taip tūkstančius kainuojančius fejerverkus galima pakeisti romantiškais dangaus žibintais ar net iš popieriaus išlankstytų laivelių leidimu upe. Svarbu visus įtraukti į pramogos procesą.

Tradiciniai pasisėdėjimai užstalėje jau daugeliui švelniai tariant šiek tiek pabodę, todėl nauji vėjai visad ne pro šalį. Pradėjus skaičiuoti kiek pinigų atsieina maistas – darosi baisoka. Juk tokia graži šventė, tai negi ji skirta besočiam valgymui? Juk reikia linksmintis, šokti ir dainuoti, o ne drabstyti savo marškinius ir sukneles riebiais padažais ir keptomis vištų kulšimis. Tebūnie viskas elegantiška ir prabangu! Dailios taurės šampanui ar vynui, o ne stikliukai degtinei! Dailios salotos ir subtilūs vieno kąsnio sumuštinukai vietoj farširuotų lydekų su alyvuogėmis akiduobėse ar gailestį vegetarams keliančių keptų paršelių...

Norite sutaupyti? Rinkitės vestuvių puotą be karštųjų patiekalų! Tam nereikės ilgiausių stalų ir nepatogių suolų, užteks keletos jaukių stalelių su gėrimais, saldžiaisiais patiekalais ir lengvais užkandžiais. Svarbiausia pasirūpinti šauniais muzikantais. Tačiau tikrai ne tokiais, kurie traukia prastas čestuškes ir pertraukų metu tuština gėrimų stiklines. Rinkitės tokius muzikantus, kokią muziką patys mėgstate. Taigi jei jums prie širdies rusiškos pop-mix-baladės, vadinasi laimingi būsite klausydami ir šokdami pagal tokį ritmą. Tačiau jei mėgstate klasiką ar šiuolaikinės muzikos variacijas – nedvejodami rinkitės tokią grupę ar muzikantus, kurie Jūsų šventę pavers išskirtine. Ir nepavalgyti svečiai susirinks, o iš širdies kartu pasilinksminti ir pasidžiaugti. Geriausios vestuvių dovanos yra spindinčios iš laimės jaunavedžių akys...

Šia tema galima diskutuoti ar ginčytis kone iki nukritimo, tačiau dar vienas dalykas, be kurio tokia šventė prarastų daugiausiai žavesio yra nuotaka. Jos grožį, batelius, šukuoseną, o ypač suknelę visi aptarinės ir prisimins iki gyvenimo pabaigos. O, kad prisiminimai būtų tik patys geriausi – savo išvaizda reikia pasirūpinti labai atsakingai. Patarimas: nesivaikykite drastiškų madų besirinkdamos suknelę, šukuoseną ar makiažą. Juk į vestuvių nuotraukas reikės bene visą gyvenimą žiūrėti. Dėl to visuomet atrodysite tobulai pasirinkdama klasikinius drabužius. Klasikinė suknelė ar kita vestuvių atributika suteiks subtilumo ir žavesio Jūsų šventei.

Rašyti komentarą:
Vardas:


El. paštas:


Svetainė:


Komentaras:


Saugos kodas:
Komentuoti

Jūsų krepšelis

text_items