Vestuvių scenarijus: lietuviškos, teminės, o gal tik dviese?

21-07-2013 22:43:11
Balsų: 2
   
Peržiūrų: 6357

Vienas gražiausių ir įsimintiniausių įvykių suaugusių žmonių gyvenime yra vestuvės. Vieni jas planuoja labai prabangias, kiti renkasi savo meilę sutvirtinti tik artimiausių žmonių būryje, treti keliauja į tolimas šalis ar egzotiškas vandenynų pakrantes, nubarstytas skaisčiais žiedlapiais ir basomis kojomis ant biraus smėlio taria amžinos meilės priesaikos žodžius. Bet kuriuo atveju nusprendus rengti vestuvių ceremoniją iškyla daugybė klausimų kur? kaip? kiek? ir panašiai. Taigi šiame straipsnyje pateiksime keletą skirtingų vestuvių scenarijų ir visoms poroms reikalingų patarimų, kad gražioji šventė pranoktų visus lūkesčius. Taigi, kokios vestuvių puotos šiuo metu labiausiai trokštamos?

Tradicinės vestuvės. Tik nepradėkite purkštauti, kad tokios vestuvės tikra atgyvena! Tenka pripažinti, kad šiais laikais tradicijų prasmė šiek tiek sumenko, tačiau vertybės išliko. Reta nuotaka gali pasipuošti žaliuojančiu rūtų vainikėliu, tačiau ne vestuvių atributika yra svarbiausias tradicinių vestuvių akcentas. Tokių vestuvių metu supažindinamos dvi susijungiančios giminės ir būtent artimiausių žmonių akivaizdoje į naują gyvenimą palydima nauja šeima. Labiau įsigilinus į tradicijas ir papročius tradicinės vestuvės įgauna visai kitą prasmę ir malkų skaldymas ar lėlių vystymas suprantamas ne taip paviršutiniškai.

Teminės vestuvės. Šis vestuvių scenarijus šiuo metu kone madingiausias, tačiau jo įgyvendinimas iš tiesų pareikalaus nemažai laiko, pastangų ir pinigų. Pasirinktos temos gali būti labai įvairios. Vieni renkasi mėgstamą spalvą ir visa vestuvių atributika, tokia kaip stalo kortelės, gėlės ar net sausainiai pasipuošia pasirinkta spalva ar atspalviu. Svarbiausia nepersistengti ir akcentuoti tik esminius dalykus. Be to reikia atsižvelgti į metų laiką ir rudeniui rinktis ryškesnes, žiemą kontrastingai derintis prie vyraujančios baltos, o pavasario ar vasaros stengtis neužgožti papildomomis spalvomis. Dar vienas teminių vestuvių stilius, tai istorinis laikmetis. Jei žavitės kostiuminiais filmais, mėgstate lankyti Lietuvos ar užsienio senuosius dvarus ar tiesiog esate neabejingi retro stiliui – istorinės-teminės vestuvės kaip tik Jums. Tačiau tokia šventė pareikalaus gilesnio istorinių subtilybių išmanymo. Juk tokiu atveju derinti tektų ne tik aprangą, šukuoseną, makiažą, muziką, bet gal net ir meniu.

Vienos dienos vestuvės. Šiais laikais jau tampa nemadinga į visas puses švaistytis pinigais. Jaunųjų poros labai gerai apskaičiuoja kas jiems svarbiausia ir didesnę biudžeto dalį skiria arba pokyliui arba povestuvinei kelionei. Populiarios trumpos vestuvės, kurių metu svečiai vaišinami vyno ar šampano taure bei vieno kąsnio užkandžiais. Tokių vestuvių metu groja muzika, susirinkę svečiai sveikina jaunuosius, dovanojamos vestuvių dovanos, sakomos sveikinimo kalbos, tačiau visa šventė vyksta ilgiausiai iki vidurnakčio.

Vestuvės užsienyje. Toks vestuvių scenarijus trokštamas daugelio, tačiau tik nedaugelis porų ryžtasi dviese iškeliauti kurti savo naujos šeimos. Daugeliui vis tiek norisi šventės su draugais ir giminaičiais, tačiau egzotiškos kelionės, balto smėlio ir lengvos, plevenančios vestuvinės suknelės prisiminimai tikrai pranoksta visas ilgas ir nuobodžias sveikintojų kalbas. Geras oras, žydri vandenynai ir nuostabūs atsiminimai – štai kas vilioja iššūkių nebijančius būsimus sutuoktinius.

Rašyti komentarą:
Vardas:


El. paštas:


Svetainė:


Komentaras:


Saugos kodas:
Komentuoti

Jūsų krepšelis

text_items