D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Neradau norimos prekės.

Mes nuolat atnaujiname ir plečiame prekių ir paslaugų asortimentą, tačiau, jei Jūs neradote Jus dominančios prekės, atsiųskite mums ieškomos prekės aprašymą, ir mes pasistengsime Jums pateikti šios prekės tiekimo galimybę.

Ar būtina registruotis?

Registracija yra išties paprasta ir labai greita, nes reikia užpildyti vos kelis laukus. Registruotis rekomenduojame, nes tuomet mes galėsime suteikti visas papildomas paslaugas, kurios Jums bus naudingos ateityje?

   - Jūs, patalpinę prekes prekių krepšelyje, galėsite jas matyti sekantį kartą prisijungę prie sistemos. Nereikės iš naujo pasirinkinėti prekių.?

   - Prisiregistravę Jūs galėsite susikurti savo svajonių krepšelį ir nuorodą į jį nusiųsti savo draugams. Šiuo atveju draugams nereikės spėlioti, kas Jums patinka, jie galės pasirinkti iš Jus dominančių prekių sąrašo ir Jums padovanoti. Tai išties praktiška!

   - Prisiregistravę Jūs galėsite gauti informaciją apie naujas prekes pasirodžiusias mūsų parduotuvėje.

Šios ir dar daugelis kitų paslaugų Jums bus suteiktos prisiregistavus visiškai nemokamai.

Kieno vardu registruotis jei noriu nusiūsti dovaną savo draugui?

Registruojantis reikia suvesti savo duomenis. O perkant pasirinkite ir įveskite draugo adresą, kuriuo turi būti pristatyta prekė.

Kurį apmokėjimo būdą už prekes pasirinkti?

Paprasčiausias ir greičiausias būdas yra atsiskaitymas naudojantis elektronine bankininkyste. Taip pat galite pasirinkti išankstinį mokėjimą už prekes, kurį galima atlikti visuose Lietuvos bankų skyriuose. Galima atsiskaityti grynaisiais pinigais, jei prekes atsiimate parduotuvėje adresu PC "Banginis" Šilutės pl 35a, Klaipėdoje.

Ar saugu pirkti dekodovanos.lt elektroninėje parduotuvėje?

Jūs esate saugiai nukreipiami tiesiogiai į Jūsų pasirinktą banką. Visus Jūsų finansinius duomenis tvarko ir jų saugumą garantuoja didžiausi Lietuvos bankai.

 

 

Jūsų krepšelis

text_items